hrvatskijezik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hrvatskijezik

hrvatski jezik za srednje škole
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Lila35




Broj postova : 4
Registration date : 16.09.2007

Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika Empty
PostajNaslov: Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika   Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika Icon_minitimepet lis 05, 2007 2:01 am

Budući da sam vježbenik bez mentora trenutno, molila bih vas da mi probate objasniti kako ću napraviti godišnji plan i program za hrvatski jezik.
Zanima me koliko je sati jezika, književnosti, medijske kulture i izražavanja općenito, da bih mogla onda to rasporediti po mjesecima i dalje.

Hvala Smile
[Vrh] Go down
virus365




Broj postova : 16
Registration date : 14.10.2008

Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika Empty
PostajNaslov: Re: Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika   Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika Icon_minitimeuto lis 14, 2008 2:31 am

Pa bitno je da je sve zastupljeno. Također, moraš sve teme imati bar jednom godišnje, a mogu se i ponavljati. Najbolje uzeti gotov plan i program i proučiti koliko ima svaki mjesec čega.
Npr.
4 sata književnosti
4 jezičnog izražavanja
6 jezika (slovnice)
2 lektire
1 medijske kulture
Ovo je za jedan mjesec
Znači ovisi i o trajanju mjeseca, broju tema...
Govorim za osnovnu školu
(Ne znam kako je za srednju)
[Vrh] Go down
 
Planiranje godišnjeg rasporeda hrvatskog jezika
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Profesori hrvatskog jezika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
hrvatskijezik :: PLANOVI I PROGRAMI-
Forum(o)Bir: