hrvatskijezik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hrvatskijezik

hrvatski jezik za srednje škole
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 lidrano (2009.)

Go down 
Autor/icaPoruka
lili




Broj postova : 6
Registration date : 11.01.2009

lidrano (2009.) Empty
PostajNaslov: lidrano (2009.)   lidrano (2009.) Icon_minitimepet vel 13, 2009 9:44 pm

Prošao je još jedan! Dao Bog da se ne ponovio, no prema mom 11-godišnjem iskustvu, bit će ih još mnogo takvih! affraid
Dakle, već niz godina, za moju se djecu kaže, dobri su, savršeni su, ali ne mogu ići dalje! Zašto? Odgovora nema. E pa znam ja zašto: zato što nisam iz centra županije, zato što nemam rodbine u umjetničkom svijetu, zato... Razloga je milijun!
Izbornici: ŽIVA KATASTROFA! Ne znaš koji je veći "stručnjak", koji prodaje više pameti i na fin način ti govori da si niškoristi jer nisi iz metropole.
DJEČICA: tako me boli gledati njihova lica svaki put kad nas ne proglase, a svi drugi kažu da smo dobri i što je najvažnije, ja znam da su bili izvrsni!
Toliko sam ljuta i svake se godine ponovno pitam treba li to meni? Kao prvo predinfarktno stanje za vrijeme njihova nastupa, a kasnije takva tuga i praznina. Nemojte misliti da ne znam priznati kad smo loši, znam, znam, a znaju i oni, ali ovo je previše!
Morala sam to ovdje napisati i znam da neću ništa promijeniti, ali ...
[Vrh] Go down
 
lidrano (2009.)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
hrvatskijezik :: SLOBODNE AKTIVNOSTI-
Forum(o)Bir: