hrvatskijezik
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hrvatskijezik

hrvatski jezik za srednje škole
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Materijali za gramatičke i ostale vježbe

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Lila35




Broj postova : 4
Registration date : 16.09.2007

Materijali za gramatičke i ostale vježbe Empty
PostajNaslov: Materijali za gramatičke i ostale vježbe   Materijali za gramatičke i ostale vježbe Icon_minitimened ruj 16, 2007 6:43 pm

Nažalost, ovo nije post s linkom, nego post traženja linka Very Happy

Treba mi izvor odakle mogu uzimati tekstove i vježbice iz gramatike, pravopisa, te razne listiće za interpretaciju književnoga djela.

(Tek sam počela kao vježbenik raditi, i to u osnovnoj školi tako da će mi pomoć dobro doći)

(Nisam uspjela naći forum nastavnika hrv. jezika u osnovnoj školi Sad)
[Vrh] Go down
erato




Broj postova : 5
Registration date : 04.09.2007

Materijali za gramatičke i ostale vježbe Empty
PostajNaslov: Re: Materijali za gramatičke i ostale vježbe   Materijali za gramatičke i ostale vježbe Icon_minitimesri ruj 26, 2007 7:22 pm

Mozda bi bilo dobro da potrazis stare udzbenike i radne biljeznice. vidis kakvi su tamo zadaci i upotrijebis ih ako su dobri ili sama napravis nesto slicno. Sretno!
[Vrh] Go down
virus365




Broj postova : 16
Registration date : 14.10.2008

Materijali za gramatičke i ostale vježbe Empty
PostajNaslov: Re: Materijali za gramatičke i ostale vježbe   Materijali za gramatičke i ostale vježbe Icon_minitimeuto lis 14, 2008 2:38 am

Evo ovdje imaš nešto (za osnovnu školu)

http://www.filefactory.com/file/737e18/n/NASTAVNI_LISTI_I_rar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Materijali za gramatičke i ostale vježbe Empty
PostajNaslov: Re: Materijali za gramatičke i ostale vježbe   Materijali za gramatičke i ostale vježbe Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Materijali za gramatičke i ostale vježbe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
hrvatskijezik :: LINKOVI I PREPORUKA WEB STRANICA-
Forum(o)Bir: